%100 Orijinal Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 İşletim Sistemi Satın Alın. Fırsatları Kaçırmayın! Yeni ve Geliştirilmiş Ürünler. 

 

Bilgisayarlar bir programlama mantığı ve bu mantığa bağlı olarak yürütülecek işlemleri komuta eden kodlar ile çalışırlar. Kodların farklı kombinasyon ve dizilimleri farklı işlemleri yürütür, farklı yanıtlar alınmasına olanak sağlarlar. Her sistemin ihtiyacı farklılık göstereceğinden, ihtiyaca göre tercihler yapılması gerekmektedir. 

Kullanım amacı ve sağladıkları imkanlar doğrultusunda işletim sistemleri, bilgisayarın anakartının üzerinde yer alan donanımların birbirleriyle entegreli olarak çalışabilmesi, hesaplama, grafik ve barındırma gibi faaliyetleri sürdürebilmesine olanak sağlayan yazılımları ifade etmektedir. Açık kaynak kodlu olsun veya olmasın bütün işletim sistemleri günümüz şartlarında mutlaka büyük kullanıcı kitlesi edinmiş, ihtiyaçlar doğrultusunda sunulmuş yazılımlardır. Buradan hareketle işletim sistemlerini listeleyecek olursak; ihtiyaca göre farklılık göstermekle beraber Windows, Mac OS X, Pardus şeklinde sıralama yapmak mümkündür. İhtiyaçlar doğrultusunda tercih edilecek tüm sistem yazılımları bu noktada birbirinden kişisel tercih ve görüşlere göre ayrılarak milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedirler.

634,80 TL KDV Dahil
238,80 TL KDV Dahil
718,80 TL KDV Dahil
718,80 TL KDV Dahil
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 52
1 2 3 4 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR